הדעות לגבי יום ראשון תמיד יהיו חלוקות, יש את אלה שיראו בו כהזדמנות להתחלה חדשה ויש את אלה שיסתכלו עליו כסיומו הרשמי של סוף השבוע שעברו.

אבל אם יש דבר אחד שכולם יכולים להסכים עליו זה שלהתחיל את השבוע בספא זה רעיון טוב לכל הדעות.

אני חייבת להגיד שההרגשה במהלך טיפול הספא מושפעת המון מההרגשה שהגעת איתה מלכתחילה, אני אישית הגעתי אחרי שבוע די עמוס בעבודה וסופ"ש ארוך של חגיגות ימי הולדת להמון חברים מה שאוטומטית הוביל לזה שצפוי עוד שבוע עמוס במיוחד.

הגעתי בסביבות השעה 10:00 למלון "השרון" בהרצליה שם ממוקם "ספא שרנא", האמת שבאופן אוטומטי ההגעה למלון כבר מעוררת רגשות של שמחה וזיכרונות מחופשות. ירדתי לספא שם קיבלה אותי פקידת הקבלה ותוך מס' דקות הציגה אותי לויקה שלא היססה וליוותה אותי בצירוף חלוק וכפכפים.
בכל טיפול ספא אני לרוב מופתעת מחדש, אף טיפול לא דומה לקודמו ולכל מטפל יש את הטכניקה שלו כשהמטרה היא אחת- לעזור לך להירגע, לשחרר לחצים וליצור איזושהי תחושת ריסטרט וזה בדיוק מה שויקה הצליחה לעשות. בחרתי בטיפול קלאסי שלא רציתי שיסתיים, היה שלב מסוים שבו קלטתי שכדי שהיד שלי לא תהיה באוויר ביחס למיטה המטפלת עמדה על רגל אחת רק כדי שיהיה לי קצת יותר נוח. כמובן שבמהלך כל הטיפול שררה בחדר אווירה נעימה עם מוזיקה שלשם שינוי לא הזכירה מוזיקה של קבלת פנים כמו ברוב הטיפולים שחוויתי. לאחר התמקדות באזור הגב לפי בקשתי וסיום הטיפול בצד אחד דאגה להתאים את האווירה ותאורה כחלחלה הקיפה את החדר למשך המשך הטיפול.
ככל הנראה לקראת סיום הטיפול גם מכבי האש המקומיים של הרצליה חשו בכך שהטיפול שעברתי היה "אש" ולפתע החל תרגיל במלון שבמהלכו ויקה דאגה שאנסה להתעלם מהרעשים הנוספים שנוספו אבל בכל זאת תמיד ביטחון הוא לפני הכל. בסיום הטיפול נותרתי עוד כמה דקות בחדר להירגע ולאחר מכן יצאתי חזרה למתחם הספא שם הוצע לי אף להשתמש בשירותים נוספים דוגמת הבריכה הפנימית המחוממת והמקורה וכן החדר הכושר. שני המתחמים הללו צופים בצורה מושלמת על הגן של המלון המשקיף על הים.

b8789c89-c9cb-4caf-9f0d-17fd5e9aca3f

11eb6fdd-c95a-43fd-b440-110797e3dcb5

באופן כללי אני ממליצה לכולם לא להיכנע לשגרה, קחו לעצמכם מדי פעם זמן למנוחה אתם חייבים את זה גם לגוף שלכם ויש מקומות שאתם יודעים שאתם פשוט בידיים טובות.