קולקציית הנשים-

הרומן של ASOS עם אופנת שנות השבעים ממשיך לAW15 עם מגמת Farrah שלנו שנוצרה בהשראת אייקון האופנה פארה פוסט שכיכבה בסדרת הטלוויזיה המצליחה ה"מלאכיות של צ'רלי".
פוסט היא מוזה גדולה לקולקציה שמציגה פריטים במראה יומיומי שהוא חצי מתוחכם ועם זאת גדוש במנה של זוהר וסקס אפיל.

פריטי המפתח של טרנד זה מונים טופים בסגנון שנות השבעים, צווארוני רטרו, הדפסים באורח התקופה, שמלות בגזרת A ואקססוריז ברוח אווירת הסבנטיז. הג'ינס גם הוא מקבל ביטוי העונה והופך לחלק בלתי נפרד מהמלתחה.

3 מוטיבים נוספים בקולקציה:

* After Party אווירת הרוק של שנות ה -70- שלוקחת אותנו לאחור במבט על מוזות "הרוק" של אותה התקופה: בלונדי, מריאן פייתפול, סוזי סו וג'ואן ג'ט. המאופיינת בפריטים עם שלל פייטים צבעוניים, שמלות וינטאג', שמלות מקסי, מעילי עור מכווצים. בגזרת הנעליים: סנדלי פלטפורמה /

* Interstella אלמנט זה לוקח אותנו לטיסה לחלל אל עולמות המדע הבדיוני. שנולד בהשראת סרטים כמו בלייד ראנר ו A Space Odyssey משנות השישים שהכתיבו את הקצב של הקולקציה הנוכחית והשפיעו על המגמה העתידנית. צבעי הקולקציה מטאליים עם צלליות מתכתיות. שילובים אלו של מטאלי כסוף ולבן מעניקים מראה נקי ורענן לסתיו חורף הקרוב.

* Saigon הוא אלמנט נוסף שבולט העונה, אופנת המחאה שהולכת וגוברת, ומוציאה שוב החוצה את המלתחה הצבאית, והיחסים בין שלום למלחמה בשילובים של קומפלאז' ופריטים צבאיים המשלבים ז'אקרדים סינים ופריחה יפנית. גם כאן ההשראה מגיעה מהזמרת האמריקאית גרייס סליק דבר המחזיר אותנו לשנות השבעים. המאופיינת בשילוב הסוואות מופשטות, צלליות סימטריות, משחק של אורכים בבדים ממידי למקסי, וכיסים המושתלים בבגדים.

 

 

3

תמונה יח"צ

ניתן להשיג: www.asos.com